Bachata Solo

bachata solo

Zapraszamy na zajęcia bachaty solo od podstaw, na których poznacie niezbędne kroki, wyeksponujecie swoją kobiecość, nauczycie się lady stylingu, elementów footworku, a także podstawowych izolacji, wykorzystywanych w bachacie.

Ola sprzygodę z tańcem rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Przez lata miała styczność z wieloma stylami tanecznymi, m.in. hip hop, dancehall, jazz, reggaeton czy shuffle dance. Ostatecznie jej serce skradły latynoskie rytmy. W bachacie zakochała się 5 lat temu. Od tego czasu stale szlifuje swoją technikę pod okiem warszawskich instruktorów, a także podczas warsztatów międzynarodowych. 

Przetańczyła wiele godzin na parkietach socjalowych, brała udział w projektach choreograficznych i scenicznych z występami w Polsce i za granicą. Jest członkiem formacji bachatowej Alma Latina Klaudii Perdek, a także formacji reggaetonowej El fuego Marty Kutyńskiej. 

Od 2 lat tworzy swoje choreografie i projekty, w których stara się połączyć zmysłowość bachaty z reggaetonowym vibem. Kładzie nacisk na technikę, feeling i bodymovement. Uwielbia footworki i pracę ze zróżnicowaną dynamiką w muzyce.