Violetta Pióro

violetta pióro

Swoją drogę z tańcem rozpoczęła w 2008 roku od tańców solo latyno-amerykańskich. Trenowała również Pole Dance i Sexy Dance. W 2013 roku trafiła na zajęcia Bachaty w parach i w tym stylu zakochała się bez pamięci! Od tego momentu nie da się jej ściągnąć z parkietu bez użycia siły. Szybko zdała sobie sprawę, że w tańcu najważniejsze są dla niej emocje, zmysłowość i kontakt z partnerem. To sprawia jej niesamowitą przyjemność i radość. Teraz stara się przekazać swoją wiedzę innym w taki sposób, aby taniec poprawiał nastrój i pomagał świetnie się bawić!

Obecnie prowadzi kursy Bachaty w parach jak i solo. Stworzyła trzy swoje grupy choreograficzne: VIP Sexy Dance Project, VIP Sexy Dance Burleska Project  oraz VIP Bachata Ladies Project, które występują na Polskich i zagranicznych scenach! Weekendami oraz na wyjazdach tanecznych prowadzi Warsztaty BootCamp z Bachaty Solo oraz Sexy Dance.

W 2017 roku brała udział w projekcie World Team Project Daniela&Desiree w choreografii „Lalala” pod okiem trenerów Mariki i Jacentego Matysów.Tańczyła w grupie choreograficznej Formacja Bachata Ambassadors oraz Choreo Mambo Maniacs Mariki i Jacentego Matysów.

Tańczy w grupie tanecznej Tancerze.pl, gdzie możecie ją zobaczyć w wielu różnorodnych choreografiach i stylach, takich jak Samba Brazylijska, Rock&Roll, Jazz, Boolywood i wiele innych! 🙂

Violetta Pióro – VIP Dance Project
https://facebook.com/vip.dance.project/