VOUCHERY PODARUNKOWE

 1. Vouchery zakupuje się w formie blankietów. Mogą one dotyczyć wybranych pozycji z naszego cennika:
  – wejść jednorazowych,
  – karnetów 4 i 8 zajęciowych,
  – karnetów na cykle zajęciowe,
  – karnetów open solo i open premium,
  – warsztatów weekendowych i crash coursów,
  – zajęć indywidualnych.
 2. Cena voucheru to równowartość wybranej pozycji z pkt.1
 3. Voucher można zakupić bezpośrednio w recepcji szkoły w formie blankietu, jak i zdalnie po dokonaniu płatności przelewem na nasze konto – voucher w postaci pliku pdf wyślemy Tobie na maila.
  Dane do przelewu:
  Daniel Kubicz
  17 1160 2202 0000 0004 7789 0592
  Z dopiskiem: „Voucher Podarunkowy”
 4. Każdy blankiet ma nadawany własny numer, zawiera imię i nazwisko osoby obdarowywanej, wybraną pozycję z cennika oraz datę ważności.
 5. Voucher możliwy jest do wykorzystania w terminie 6 miesięcy od daty zakupu. Po upływie daty ważności wypisanej na blankiecie voucher traci ważność.
 6. Realizacja vouchera odbywa się poprzez przekazanie go recepcji i wymianę na odpowiadający mu karnet lub wejście – może się to odbyć zarówno w dniu zajęć lub warsztatów jak i we wcześniejszym terminie. Po przekazaniu vouchera recepcji traci on swoją ważność.
 7. UWAGA! Voucher nie gwarantuje automatycznego uczestnictwa w kursach grupowych – jego realizacja musi być poprzedzona dokonaniem zapisu na zajęcia przez formularz na naszej stronie internetowej. W przypadku voucherów przypisanych do konkretnych warsztatów zapis nie jest wymagany – zakup vouchera jest jednoznaczny z zapisem na dane warsztaty.