Witaj w The Cuban Place!

Przygotowaliśmy krótki przewodnik, aby pomóc Tobie odnaleźć się w naszej szkole 🙂

1. ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA
Przed pierwszą wizytą w naszej szkole należy dokonać zapisu w celu rezerwacji miejsca w grupie zajęciowej. Zapis jest jednorazowy. Rejestrację prowadzimy za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej – w grafiku zajęć lub na stronie każdego kursu.

2. PRZYGOTUJ ODPOWIEDNI STRÓJ
Ubiór na zajęciach jest całkowicie dowolny. Pamiętaj jednak, aby strój nie krępował Twoich ruchów. Na zajęciach typu rock and roll, reggaetón, izolacje czy stretching, najlepszy będzie strój sportowy. Zmiana obuwia jest obowiązkowa dla każdego typu zajęć! Postaraj się o to, aby obuwie nie niszczyło parkietu na sali – miękkie obuwie sportowe lub dedykowane taneczne będzie w sam raz. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj instruktora! Poleci Tobie najlepsze obuwie pod kątem specyfiki zajęć i danego stylu tańca.

3. PRZED ZAJĘCIAMI ZGŁOŚ SIĘ NA RECEPCJĘ
Każdorazowo po wejściu do szkoły zgłoś się na recepcję w celu potwierdzenia lub dokonania płatności za zajęcia. Otrzymasz kartę wstępu, którą należy oddać instruktorowi przed zajęciami.

4. SZATNIE I SALE TANECZNE
Szatnia damska znajduje się na poziomie -1, szatnia męska na 1 piętrze. Każda wyposażona jest w toaletę i prysznice. Nie posiadamy zamykanych szafek, więc rzeczy wartościowe prosimy zabrać ze sobą na zajęcia. Sale taneczne znajdują się na 1 i 2 piętrze. Najmniejsze grupy zajęciowe oraz lekcje indywidualne odbywają się na trzeciej sali, do której wchodzimy przez salę na 1 piętrze (szare drzwi po lewej stronie). Recepcja zawsze wskaże Tobie salę, na której będą odbywały się zajęcia.

Życzymy udanych zajęć!