Witaj w The Cuban Place!

Przygotowaliśmy krótki przewodnik, aby pomóc Tobie odnaleźć się w naszym studiu :)

1. ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Przed pierwszą wizytą w TCP należy dokonać zapisu w celu rezerwacji miejsca w grupie zajęciowej. Zapis jest jednorazowy. Rejestrację prowadzimy za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej – w grafiku zajęć lub na stronie każdego kursu.

2. PRZYGOTUJ ODPOWIEDNI STRÓJ Ubiór na zajęciach jest całkowicie dowolny. Pamiętaj jednak, aby strój nie krępował Twoich ruchów. Na zajęciach typu rock and roll, reggaetón, izolacje czy stretching, najlepszy będzie strój sportowy. Zmiana obuwia jest obowiązkowa dla każdego typu zajęć! Postaraj się o to, aby obuwie nie niszczyło parkietu na sali – miękkie obuwie sportowe lub dedykowane taneczne będzie w sam raz. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj instruktora! Poleci Tobie najlepsze obuwie pod kątem specyfiki zajęć i danego stylu tańca.

3. PRZED ZAJĘCIAMI ZGŁOŚ SIĘ NA RECEPCJĘ Każdorazowo po wejściu do studia zgłoś się na recepcję w celu potwierdzenia lub dokonania płatności za zajęcia. Otrzymasz kartę wstępu, którą należy oddać instruktorowi przed zajęciami.

4. SZATNIE I SALE TANECZNE Szatnia damska znajduje się na poziomie -1, szatnia męska na 1 piętrze. Każda wyposażona jest w toaletę i prysznice. Nie posiadamy zamykanych szafek, więc rzeczy wartościowe prosimy zabrać ze sobą na zajęcia. Sale zajęciowe znajdują się na 1 i 2 piętrze. Najmniejsze grupy oraz kursy indywidualne realizują swoje zajęcia na trzeciej sali, do której wchodzimy przez salę na 1 piętrze (szare drzwi po lewej stronie). Recepcja zawsze wskaże Tobie salę, na której będzie odbywał się kurs.

5. BEZPIECZEŃSTWO SANITARNE Zalecamy utrzymanie odległości przynajmniej 1,5 m pomiędzy osobami oraz noszenie maseczek lub przyłbic ochronnych w ciągach komunikacji (hol, recepcja, toalety, szatnia). Przy recepcji, przy każdym wejściu do sali tanecznej oraz w każdej szatni są do Twojej dyspozycji płyny dezynfekujące – prosimy o regularne korzystanie z nich przed i po zajęciach. Pamiętaj! Nie możesz uczęszczać na zajęcia jeśli zaobserwujesz u siebie objawy choroby zakaźnej, jesteś objęty/a kwarantanną lub izolacją, miałeś/aś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.

Życzymy udanych zajęć!