Agnieszka Kacprzak

agnieszka Kacprzak

„W tańcu możesz pozwolić na luksus bycia sobą” – te słowa spowodowały, że Agnieszka zafascynowana jest już tańcem od około 15 lat. Jej przygoda zaczęła się w liceum od tańca nowoczesnego, swoją pasję kontynuowała studiując i tańcząc taniec towarzyski. Już wtedy zrodziła się miłość do gorących, latynoskich rytmów. 

Salsę odkryła w Warszawie i tutaj od 9 lat jest nią cała pochłonięta. Wraz z salsą pojawiła się bachata. Uważa, że podczas każdego tańca umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce.

Agnieszka tańczyła w wielu formacjach choreograficznych występując na Międzynarodowych Festiwalach. Obecnie tańczy w grupie Mambo Team by Edyta Czagowiec, gdzie u boku najlepszych tancerek pracuje nad swoim ciałem, techniką, body movementem i stylingiem.

Swoje pierwsze kroki jako instruktor zaczęła stawiać 5 lat temu i od tamtej pory zaraża innych swoją miłością do tańca. Na swoich zajęciach umożliwia rozwój taneczny jak również osobowościowy. Prowadzi je z wielką cierpliwością i radością – łączy przyjemność z nauką. Stara się indywidualnie podchodzić do swoich uczniów, by uwrażliwić ich na muzykę, a Paniom by jak najbardziej uwydatnić ich kobiecość w tańcu.

Jako instruktor i tancerka kieruje się mottem: „Taniec jako dziedzina sztuki daje możliwości tworzenia, jako element życia pozwala się zatracić”.