VIP Sexy Dance Project

Dziewczyno! Chciałabyś być częścią Teamu VIP Sexy Dance Project? Masz teraz na to SZANSĘ!  Dołącz do nowego projektu grupy choreograficznej VIP Sexy Dance Project by Violetta Pióro!

Chciałabyś nabrać pewności siebie i poczuć się naprawdę kobieco? Chcesz nauczyć się uwodzić ruchem? Te zajęcia są dla Ciebie! Sexy Dance to mieszanka najbardziej zmysłowych tanecznych stylów. Seksapil to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim umiejętność podkreślenia tego, co jest w Tobie najlepsze! Wspólnie popracujemy nad tymi elementami, które czynią Nasz ruch pięknym, wzbogacimy go o wdzięk i styl. Popracujemy też nad kondycją i gibkością ciała.

Zajęcia będą polegać na:
– zwiększeniu gibkości i elastyczności ciała i poprawianiu kondycji – będzie wycisk!
– nauce choreografii

Dołącz do zespołu CUDOWNYCH dziewczyn, które się wspierają, motywują i są do serca przyłóż. Czekają na Was zajęcia w świetnej atmosferze, na których będzie wycisk i spalanie zbędnych kalorii! Wisienką na torcie będzie nagranie profesjonalnego teledysku oraz w miarę możliwości występy przed publiką!! :)

Jeszcze się zastanawiasz? Nie ma na co czekać! Nabór do grupy odbędzie się 07 września 2021! Podczas zajęć zostanie przedstawiona krótka choreografia, którą będzie trzeba opanować i zatańczyć. Ze względu na komfort pracy w zespole i na sali, po zweryfikowaniu poziomu osób Viola zastrzega sobie prawo do dokonania drobnej selekcji – ale bać się na pewno NIE trzeba! :)

Instruktor: Violetta Pióro

Czas trwania zajęć: 50 min

Poziom: Z (minimum rok doświadczenia)

Start kursu: 7 września 2021 (wtorek, godz. 21:10)