VIP Sexy Burleska Project

Ladies! Ruszamy z NOWYM projektem choreograficznym VIP Sexy Dance Burleska Project! Teraz masz szansę, aby dołączyć do SUPER Teamu! :) Chciałabyś poczuć się naprawdę kobieco? Chcesz nauczyć się uwodzić ruchem? Marzysz o tym, aby mężczyźni nie potrafili od Ciebie oderwać wzroku? Te zajęcia są dla Ciebie! :) 

Sexy Dance z domieszką Burleski to właśnie będzie czekać Cię na zajęciach :) Seksapil to nie tylko wygląd zewnętrzny, to przede wszystkim umiejętność podkreślenia tego, co jest w Tobie najlepsze! Wspólnie popracujemy nad tymi elementami, które czynią Nasz ruch pięknym. Wzbogacimy go o wdzięk i styl. Popracujemy też nad kondycją i gibkością ciała :)

Dołącz do zespołu ŚWIETNYCH dziewczyn! Czekają na Was zajęcia w świetnej atmosferze, na których będzie wycisk i spalanie zbędnych kalorii! Wisienką na torcie będzie nagranie profesjonalnego teledysku oraz w miarę możliwości występy przed publiką!! :)

Jeszcze się zastanawiasz? Nie ma na co czekać! 
Nabór do grupy odbędzie się 30 września 2021!
Podczas zajęć zostanie przedstawiona krótka choreografia, którą będzie trzeba opanować i zatańczyć. Ze względu na komfort pracy w zespole i na sali, po zweryfikowaniu poziomu osób Viola zastrzega sobie prawo do dokonania drobnej selekcji… ale bać się na pewno NIE trzeba! :)

Instruktor: Violetta Pióro

Czas trwania zajęć: 50 min

Poziom: OPEN (min pół roku tańczenia)

Start kursu: 30 września 2021 (czwartek, godz. 19:00)