Gorąco zachęcamy do współpracy przy organizacji niezapomnianego wydarzenia dla Państwa firmy!

The Cuban Place to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Piękne wnętrza inspirowane kulturą Karaibów, wykwalifikowana kadra instruktorów odnoszących międzynarodowe sukcesy, piękne tancerki i przystojni tancerze oraz gorące kubańskie rytmy stanowią gwarancję niezapomnianych wrażeń.

Organizowane przez nas eventy nie tylko trwale wpiszą się w historię Państwa firmy, ale również zagwarantują Państwa pracownikom aktywny wypoczynek, który zaowocuje pokładami nowej energii i motywacji do pracy.

Nasza szkoła dysponuje trzema salami tanecznymi o powierzchni 40, 70 i 85 m2. Sale wyposażone są w lustra, sprzęt muzyczny wraz z nagłośnieniem oraz klimatyzację. Do dyspozycji gości lokalu pozostają wygodne szatnie z prysznicami oraz wyjątkowy taras o powierzchni 60 m2, na którym w gorące letnie wieczory można naładować baterie do kolejnego tańca, leżąc w wygodnych leżakach.

Organizujemy:

• pokazy i animacje taneczne,
• dedykowane kursy tańca,
• warsztaty dla grup zorganizowanych,
• integracje firmowe,
• wydarzenia tematyczne,
• wynajem lokalu pod organizację wydarzeń firmowych.

Nasz młody, dynamiczny zespół jest otwarty na Państwa propozycje i nawet najbardziej niekonwencjonalne pomysły w celu dostosowania do Państwa potrzeb i zorganizowania eventu, który na długo pozostanie w pamięci jego uczestnikom. 

Zapytania prosimy kierować na adres e-mail: p.bugala@thecubanplace.pl / a.skowronska@thecubanplace.pl