Bachata Show Style

bachata show style

Bachateros&Bachateras!

Szukasz kursu Bachaty, na którym nauczysz się techniki, ciekawych kombinacji figurek wypełnionych mnóstwem smaczków i pikanterii? 

Chcesz żeby twój taniec wyróżniał się na parkiecie? 

Chcesz przeżyć taneczną przygodę? 

Chcesz podwyższyć swoje umiejętności taneczne oraz sceniczne? 

Jeśli choć na jedno pytanie padła odpowiedź tak to mamy coś specjalnie dla Ciebie! 

Udział w grupie choreo to niezapomniane przeżycie i najlepsza inwestycja w Twój rozwój taneczny! Czego spodziewać się na zajęciach? Będzie to cykl spotkań podczas, których nauczycie się konkretnej choreografii do określonej piosenki. 

Prócz choreografii będziecie się uczyć techniki tanecznej, zwiększycie swoje zakresy ruchowe oraz nauczycie się rytmiki i musicality. Taka grupa to idealny motywator do rozwoju. Jednak rozwój taneczny to nie jedyna zaleta! Po okresie kilkumiesięcznej nauki, będziecie mieli okazję wziąć udział w pokazach tanecznych! Osoby, które zadeklarują brak chęci uczestnictwa w pokazach, będą mogły brać udział w zajęciach… ale gwarantujemy, że się wkręcicie i będziecie chcieli to zrobić! 

Nabór do grupy odbędzie się 06 września 2022 o godz. 19:00. Podczas zajęć zostanie przedstawiona krótka kombinacja – mini footwork/pary, którą będzie trzeba opanować i zatańczyć.

Ze względu na Wasz i Nasz komfort pracy na zajęciach, po zweryfikowaniu poziomu grupy zastrzegamy sobie prawo do dokonania drobnej selekcji… ale bać się nie trzeba! 

Dla osób, które dostaną się do grupy, treningi ruszą we wtorek 13 września 2022 w godz. 19:00-21:00. 

Poziom: OPEN (minimum rok tańczenia) 

Instruktorzy: Violetta Pióro i Mateusz Łuka