Agnieszka Brodowicz

Od zawsze taniec był ważną częścią jej życia. Od dziecka trenowała jazz, hip hop, taniec towarzyski. Jest tancerką wszechstronną. Każdym krokiem ukazuje uczucia. Od kilku lat jest najbliżej dancehallu i twerku, a jamajska energia pozwala jej wyrazić siebie. Aga jednak nie zamyka się tylko w tych technikach. Specjalizuje się też w bardzo kobiecych technikach jak Beyonce Style, High heels, sexy/erotic dance oraz zupełnym przeciwieństwie, czyli zajęciach dla dzieci (mix tanczny, dancehall, videoclip). Aga od zawsze jest bardzo związana z aktywnością fizyczną, dlatego wie jak ważnym aspektem w tańcu jest dbanie o własne ciało i utrzymanie go w dobrej kondycji w czym pomagają zajęcia typu: stretching, izolacje, sexy pupa i płaski brzuch. Od dłuższego czasu, trenuję również pole dance. Aga wierzy iż każdy może tańczyć, musi tylko odnaleźć swój styl.

Taniec i podróże

Podróże to zaraz po tańcu kolejna ogromna pasja Agi. Zawsze się stara połączyć poznawanie świata z nauką i możliwością rozwoju m.in. tańca. Odwiedziła parkiety Hiszpanii, Francji, Włoch, Tajlandii, Jamajki, Niemiec i Anglii.
Jej największe dokonania taneczne ostatniego czasu na skale międzynarodową:
Na początku 2016 roku odwiedziła ojczyznę dancehallu. Spędziła tam ponad 3 tygodnie, poznając kulturę, szkoląc się u najlepszych instruktorów oraz biorąc udział w teledyskach.
W sierpniu 2016 roku, podczas podróży do Tajlandii prowadziła warsztaty w Bangkoku, a w grudniu we Francji w Lyonie: https://www.youtube.com/watch?v=ecX63sqMTW4

Zajęcia

Podczas zajęć oraz warsztatów stara się zarażać wszystkich pozytywną energią, łącząc solidny wycisk z nauką i zabawą. Skupia się na zrozumieniu zarówno tekstu jak i muzyki. Jest ekspertem, jeśli chodzi o dopasowywanie się do słów w piosenkach, jej umiejętności akrobatyczne i wiedza, sprawiają, iż jest instruktorką kompletną.

Kariera

Brała udział w wielu mniejszych i większych contestach, min: Reggaeton vs. Dancehall Warszawa, Dancehall Queen Polska, Masak-Rah Winning Queen, Riddim Dancehall Battle, MEDS, Slavic Dancehall Queen, Dancehall or die, Dancehall Challenge, Dancehall Fever, Spal Trampy, Warszawski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Festiwal Ludzi Aktywnych, Agility, Jazz Jantar, – gdzie zajmowała miejsca na podium.
Wystąpiła w teledysku Voicemale „Dancehall ”.

Tańczy w formacji taneczno-pokazowej, gdzie można zobaczyć ją w takich stylach jak: SAMBA, DANCEHALL, AFRO, HAWAII STYLE.
Aga wspólpracuje z wieloma szkołami tańca w Polsce min: Riviera, Akademia Tańca i teatru im. Isadory Duncan, Szkołą tańca FEN, SalsHall Ortodox, Unique Street Artist, Dirt Dance Studio, Akademia tańca Szał, prowadząc zajęcia i warsztaty zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Rozwój

Aga wciąż się chce rozwijać. Szkoliła się u najlepszych instruktorów. Wielokrotnie uczestniczyła w warsztatach tanecznych u takich tancerzy jak:
Blazer Frass (Jamajka)
Latonya Style (Jamajka)
Global Bob (Jamajka)
Nya Noreens (Francja)
Aya Level (Francja)
Kultcha Mouv’Ment Dancer’z (Francja)
Sri-Lanca (Jamajka)
Crazy Hype (Jamajka)
JR Black Eagles (Jamajka)
Boysie Roses (Jamajka)
Jiff Di Bossman (Rosja)
Francis Swich Barko(Francja)
Andrey Boyko (Rosja)
Lil Gbb (Francja)
Swaggie Maggie (Niemcy)
Elen Fraules (Rosja)
Ale Vanille (Włochy)
Kimiko Miller (Jamajka)
Dansa Bling (Jamajka)
SK Anthony Royal (Jamajka)
Fresh Dice (Jamajka)
Magnificent Dancers (Jamajka)
DHQ Sher (Jamajka)
DHQ Nickeisha (Jamajka)
Gabbidon (Jamajka)
Ghetto Legacy (Jamajka)
Andre Cosmic (Jamajka)
KoolKid (Jamajka)
Shelly Belly (Jamajka)
DHQ Aneika (Jamajka)
Craig BE (Jamajka)
Shakespear (Jamajka)

KANAŁ YT: https://www.youtube.com/c/AgaBrodowicz