Serdecznie zapraszamy agencje eventowe do współpracy
przy realizacji różnego rodzaju wydarzeń!

Z przyjemnością zatroszczymy się o znakomitą oprawę taneczną imprez organizowanych przez Państwa agencję. Doświadczona kadra instruktorska naszej szkoły może pochwalić się licznymi sukcesami na arenie międzynarodowej. Nasi instruktorzy i tancerze porwą każdą publiczność do tańca w rytm gorącej latynoskiej muzyki. Prowadzone przez nich kursy i warsztaty są wszechstronnie dopracowane pod kątem merytorycznym i technicznym, tym samym gwarantując, że każdy ich uczestnik wyjdzie bogatszy o nowe umiejętności.

Chętnie oddamy także do Państwa dyspozycji niezwykle klimatyczne wnętrza naszej szkoły inspirowane bogatą kulturą Kuby. The Cuban Place dysponuje trzema salami tanecznymi o powierzchni 40, 70 oraz 85 m2. Sale wyposażone są w lustra, sprzęt muzyczny wraz z nagłośnieniem oraz klimatyzację. Do dyspozycji gości lokalu są wygodne szatnie z prysznicami oraz wyjątkowy taras o powierzchni 60 m2, na którym można naładować baterie do kolejnego tańca, leżąc w wygodnych leżakach.

Oferujemy:

• pokazy i animacje z udziałem najlepszych artystów warszawskiej sceny tanecznej,
• warsztaty dla grup zorganizowanych pod okiem doświadczonych instruktorów odnoszących międzynarodowe sukcesy,
• dedykowane kursy tańca,
• organizację wydarzeń tematycznych i integracji firmowych,
• wynajem lokalu pod organizację eventów.

Nasz dynamiczny zespół ludzi młodych i otwartych na nowe pomysły z największą przyjemnością dołoży wszelkich starań, aby organizowane przez Państwa eventy na długo zapadały w pamięć klientom.

Zapytania prosimy kierować na adres e-mail: p.bugala@thecubanplace.pl / a.skowronska@thecubanplace.pl