Warsztaty Mikołajkowo-Sylwestrowe – Taniec Użytkowy cz.2

taniec użytkowy

Gotowi na nowe wyzwania? Kroki podstawowe już opanowaliście? A może przyda się Wam powtórka? Chcecie nauczyć się trudniejszych i bardziej efektownych figur? To wszystko na kolejnej – drugiej odsłonie tańca użytkowego!

Zaczniemy od przypomnienia kroków podstawowych, jednak tym razem w przyśpieszonym tempie (nowe pary bez problemu poradzą sobie z tym wyzwaniem) 🙂 dodamy nowe figury, dzięki którym wyróżnicie się na parkiecie i zwrócicie uwagę wszystkich dookoła. Na koniec przygotowaliśmy dla Was godzinny „dancing”, podczas którego będziecie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności nabyte na kursie. Oczywiście w tym czasie bawimy się razem z Wami, służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.  Symulacja imprezy? Czemu nie! Przełamujemy bariery i zwiększamy poziom taneczny każdej imprezy!

Sylwia i Sebastian, to tancerze, którzy zaczęli swoją przygodę z tańcem towarzyskim kilkanaście lat temu. Taniec, to ich ogromna pasja, która daje im dużo radości i satysfakcji. Od kilku lat poza rozwijaniem własnych umiejętności przekazują swoją wiedzę osobom w różnym wieku oraz na każdym poziomie. W tańcu najbardziej cenią sobie swobodę, którą każdy interpretuje na własny sposób w rytm muzyki. Taniec, to połączenie kroków, które wraz z detalami tworzą piękną, niepowtarzalną całość.

TERMIN: 14 grudnia 2019 (sobota), godz. 17:00 – 20:00

CENNIK
Koszt warsztatów – 80 zł/os
Kursanci The Cuban Place – 70 zł/os
(także osoby, które uczestniczyły w kursach pierwszego tańca z Sylwią Kuśnierz)

Za okazaniem karty Multisport Plus / Fit Profit / Fit Sport – 70 zł/os

Płatność na recepcji bezpośrednio przed zajęciami!