Warsztaty HIGH HEELS (od podstaw)

high heels

Zapraszamy wszystkie Panie na fantastyczne warsztaty High Heels z Agnieszką Brodowicz!

High Heels czyli taniec na obcasach! Jest to typowo kobieca technika mająca różne oblicza. Kochasz obcasy? Te warsztaty są z pewnością dla Ciebie! Jeśli jednak temat wysokich obcasów jest Ci obcy z wielką przyjemnością nauczymy Cię jak zjawiskowo poruszać się na szpilkach.

PROGRAM WARSZTATÓW

1. Technika & Floor work 11:00-12:00
Podczas tego bloku nauczysz się jak zjawiskowo poruszać się na szpilkach. Będziemy ćwiczyć chodzenie, wykonywać niesamowite ruchy oraz nauczymy się spektakularnych elementów na podłodze – przejścia, zejścia i wiele, wiele więcej!

2. Choreografia 12:00-13:30
Ta część warsztatów będzie poświęcona nauce choreografii, która zostanie zbudowana na bazie kroków i elementów z pierwszej części. Dodatkowo skupimy się na słuchaniu i podkreślaniu poprzez ruch każdego dźwięku w muzyce. Dla chętnych jest przewidziane profesjonalne nagranie choreografii.

3. Stretching i wyciszenie 13:30-14:00
Obiecujemy, że warsztaty będą pełne emocji. Właśnie dlatego na koniec jest przewidziany czas zarówno dla ciała jak i duszy. Podczas tej części zajęć będziemy się rozciągać oraz ćwiczyć prawidłowy oddech.

Podczas zajęć dodatkowo wzmacniamy brzuch, nogi i POŚLADKI! UWAGA! Są efekty uboczne! Niewątpliwie podniesiesz swoją samoocenę, zyskasz pewność siebie i… uzależnisz się od High Heels! Agnieszka uczyła tego stylu w Anglii, Francji i Tajlandii, wy również będziecie zachwyceni!
Na zajęcia warto wybrać wygodny strój np. legginsy. Pamiętaj o zabraniu swoich ulubionych butów na wysokim obcasie (najlepiej wiązane/zapinane na kostce) oraz nakładek ochronnych (do szpilek). Dodatkowo jeśli posiadasz warto jest zabrać ochraniacze na kolana (ale bez nich też dasz radę). Jeśli czujesz taką potrzebę zapakuj też buty sportowe. 😊

Instruktor: Agnieszka Brodowicz

TERMIN: 21 września 2019 (sobota), godz. 11:00 – 14:00

CENNIK
Koszt warsztatów – 80 zł/os
Kursanci The Cuban Place – 70 zł/os
Za okazaniem karty Multisport Plus / Fit Profit / Fit Sport – 70 zł/os

Płatność na recepcji bezpośrednio przed zajęciami!