Warsztaty DANCE LOVERS!

dance lovers

Zapraszamy na pierwsze warsztaty z Agnieszką Brodowicz i Olkiem Olechem w The Cuban Place!
Nasi instruktorzy zaserwują Wam niezwykle energetyczną dawkę tańca pełną różnorodnych emocji, muzykalności i świetnej techniki!

 

PROGRAM WARSZTATÓW

12:00 – 13:00 Videoclip Dance z Agnieszką
13:00 – 14:00 Ragga z Olkiem
14:00 – 15:00 New Style Choreo z Agnieszką i Olkiem

Termin: 15 kwietnia 2018 (niedziela)

Instruktorzy: Agnieszka Brodowicz i Olek Olech

 

CENNIK

Koszt warsztatów – 80zł/os
Kursanci The Cuban Place – 70 zł/os
Multisport Plus / Fit Profit / Fit Sport – 70 zł/os

Płatność na recepcji bezpośrednio przed zajęciami!

 

VIDEOCLIP DANCE

Wybuchowa mieszanka ruchów charakterystycznych dla gorącej samby z niesamowitymi figurami jazzowymi oraz z dynamicznym twerkiem, dancechallem, wackingiem i hip-hopem. Takie połączenie to właśnie VIDEOCLIP DANCE! Jeśli uwielbiasz teledyski Beyonce i Rihanny, setki razy oglądasz filmy z serii „Step Up” czy „Street Dance” to te zajęcia są właśnie dla Ciebie

RAGGA

Taniec ragga bierze podstawy dancehallu i odnosi się z szacunkiem do całej kultury. Miesza elementy innych stylów, jak afro i hip-hop. Duża muzykalność i mnóstwo izolacji są jej głównymi cechami. Szanuje dancehall, ale nie jest dancehallem! Największe znaczenie odgrywają tu ruchy bioder, klatki oraz praca nóg. Styl niesie ze sobą ogromną dawkę pozytywnej energii i przenosi nas do atmosfery którą niesie ze sobą piosenka. Bardzo ważna jest tutaj muzyka. Odgrywa ona decydujące znaczenie. Skupiamy się w 100% na niej. Zajęcia Ragga obejmują ogromny warsztat ruchowy, pracę nad techniką nowych kroków – przede wszystkim dancehallowych i izolacjami ciała, które zawsze wzbudzają duże emocje i opanowane przez tancerza niesamowicie podnoszą świadomość ciała i możliwości ruchowe. Bazą jest oczywiście Francja, do której nasz prowadzący regularnie wyjeżdża od 2010 roku, współpracując z twórcami tego stylu tańca. Olek w 200% stawia na emocje.

NEW STYLE CHOREO

Styl ten łączy ze sobą wiele technik między innymi dancehall, ragga, hip-hop, new age, twerk oraz waacking. Jest to jedna z najbardziej spektakularnych technik, a muzyka stanowi jej najważniejszy element. Każdy ruch podkreśla inny dźwięk, dzięki czemu choreografie są jeszcze bardziej wyjątkowe. Podczas zajęć oprócz pracy nad ciałem, trenujemy mózg! Stawiamy na pozytywną energie i nawet jeśli niektóre kroki mogą być skomplikowane to zawsze znajdziemy w Waszej tanecznej duszy odpowiednik! Zajęcia to mix tańca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Głęboko wierzymy, że taniec jest ukryty głęboko w sercu.