Ragga (open level)

ragga

Zapraszamy na kurs Ragga dla osób na każdym poziomie zaawansowania! Olek Olech, to wyjątkowy specjalista od tego stylu tanecznego – pełen pasji, profesjonalizmu i świetnego zaangażowania. Prowadzone przez niego zajęcia są niezwykle dynamiczne i naładowane bardzo pozytywną energią!

Taniec ragga bierze podstawy dancehallu i odnosi się z szacunkiem do całej kultury. Miesza elementy innych stylów, jak afro i hip-hop. Duża muzykalność i mnóstwo izolacji są jej głównymi cechami. Szanuje dancehall, ale nie jest dancehallem! Największe znaczenie odgrywają tu ruchy bioder, klatki oraz praca nóg. Styl niesie ze sobą ogromną dawkę pozytywnej energii i przenosi nas do atmosfery którą niesie ze sobą piosenka. Bardzo ważna jest tutaj muzyka – ma ona decydujące znaczenie i skupiamy się w 100% na niej. Zajęcia Ragga obejmują ogromny warsztat ruchowy, pracę nad techniką nowych kroków – przede wszystkim dancehallowych i izolacjami ciała, które zawsze wzbudzają duże emocje i opanowane przez tancerza niesamowicie podnoszą świadomość ciała i możliwości ruchowe.

Olek „Jamaican Polish” Olech to tancerz bardzo zafascynowany kulturą dancehall, podchodzący do niej z ogromnym szacunkiem. Jego największą miłością jest jednak RAGGA, którą sukcesywnie wprowadzał do Polski. Jest on typowym tancerzem ulicznym, który stawia w 100% na emocje i tego samego wymaga od swoich tancerzy. Podczas zajęć skupia się na zrozumieniu muzyki i nauce kontrolowania własnego ciała. Uważa, że każdy w głębi serca ma ukrytą miłość do tańca, a wydobycie jej na wierzch to tylko kwestia czasu. Współpracuje z wieloma tancerzami na świecie i wciąż podróżuje, aby się rozwijać.

Prowadzący: Olek Olech

Czas trwania zajęć: 60 min

Termin: wtorek, godz. 19:00