Praca w The Cuban Place!

Szkoła Tańca „The Cuban Place” poszukuje osoby do pracy na stanowisku recepcyjno-managerskim. Stanowisko opiera się na podstawowych obowiązkach recepcyjnych oraz dodatkowych działaniach, których celem jest kreatywne wsparcie w rozwoju szkoły i tworzeniu jej tanecznej przyjaznej społeczności.

Jeśli lubisz obsługę klienta, emanujesz pozytywną energią, ale szukasz też stanowiska, które pozwoli Ci wykazać się kreatywnością i zdobyć szersze doświadczenie w branży taneczno-eventowej, jest to praca idealna dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

1. Podstawowe zadania recepcji:

  • bezpośredni kontakt z kursantami (telefoniczny, mailowy oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych),
    prowadzenie zapisów na zajęcia,
  • sprzedaż karnetów i obsługa kart partnerskich,
  • podstawowa obsługa strony na Facebook’u,
  • dbałość o estetyczny wygląd szkoły.

2. Zadania managerskie:

  • kreatywność i wdrażanie nowych pomysłów dotyczących rozwoju szkoły,
  • współorganizacja i aktywny udział w eventach szkolnych (imprezy, warsztaty, obozy wyjazdowe),
  • aktywna współpraca z instruktorami szkoły,
  • kontrolowanie postępów szkoły.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej oraz pozytywnego nastawienia,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • doświadczenia w obsłudze klienta,
  • dyspozycyjności od pon. do pt. w godz. 15:00/16:00 – 22:00 oraz gotowości do pracy w weekendy (ruchomy czas pracy),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawowej znajomości programów Microsoft Office,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz zainteresowania związane z tańcem.

Oferujemy:

  • kreatywną pracę w firmie o bardzo dobrej opinii na rynku,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych eventach i współtworzeniu strategii szkoły tańca,
  • możliwość samodzielnego rozwoju i zdobywanie podstawowego doświadczenia managerskiego,
  • miłą atmosferę w pracy z bardzo pozytywnymi ludźmi,
  • dużą samodzielność organizacyjną i otwartość na wprowadzanie nowatorskich rozwiązań,
  • możliwość korzystania z zajęć tanecznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca@thecubanplace.pl z dopisaną klauzulą:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodne z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.