High Heels (od podstaw)

Zapraszamy na zajęcia High heels czyli taniec na obcasach! Jest to typowo kobieca technika mająca różne oblicza. Kochasz obcasy? Te zajęcia są z pewnością dla Ciebie! Jeśli jednak temat wysokich obcasów jest Ci obcy z wielką przyjemnością nauczymy Cię jak zjawiskowo poruszać się na szpilkach.

Podczas kursu nauczysz się niesamowitych i zmysłowych ruchów. Taniec ten łączy elementy różnych technik m.in. show dance, tańce latino, jazz i twerk. Choreografie niczym z teledysków Beyonce wprowadzą Cię w magiczny świat tańca. High Heels ma też pozytywny wpływ na sylwetkę! Wzmacniamy brzuch, nogi i POŚLADKI! UWAGA! Są efekty uboczne! Niewątpliwie podniesiesz swoją samoocenę, zyskasz pewność siebie i… uzależnisz się od High Heels! Agnieszka uczyła tego stylu w Anglii, Francji i Tajlandii, wy również będziecie zachwyceni!

Na zajęcia warto wybrać wygodny strój np. legginsy. Pamiętaj o zabraniu swoich ulubionych butów na wysokim obcasie oraz nakładek ochronnych (do szpilek). Jeśli czujesz taką potrzebę zapakuj też buty sportowe. 😊

Brak miejsc na zajęcia otwarte – zapisy na listę rezerwową!

UWAGA! Rzeczywisty start kursu odbywa się tydzień po zajęciach otwartych tj. 4 października. Jeśli nie dostaną się Panie na zajęcia otwarte prosimy o dokonanie zapisu na listę rezerwową z adnotacją informującą o chęci dołączenia do regularnego kursu. Jeśli będą wolne miejsca niezwłocznie odezwiemy się z zaproszeniem na zajęcia!

Prowadzący: Agnieszka Brodowicz

Czas trwania zajęć: 60 min

Start kursu: 27 września 2018 (czwartek, 19:00)