Beyonce Style – cykl 4 zajęć (open level)

Beyonce style

Beyonce Style! To będzie coś HOT! Czym jest Beyonce Style? Nie da się jednym słowem określić jaki jest ten styl. Zdecydowanie widać, że jest mieszanką różnych styli takich jak, na przykład: wacking, jazz, hip hop, dancehall
Do tego dochodzi szeroko znany sexy dance i lap dance, które mięsistości i kobiecości w tańczeniu choreografii. Wszystkie te style z pewnością można znaleźć w teledyskach Beyonce. Na pewno się z Nami zgodzicie, że bije z Nich energia i 100% kobiecości!

Kto wprowadzi Was w ten świat zmysłowości, sexapilu i drapieżności? Nasza instruktorka Violetta Pióro, specjalistka od Sexy Dance! Z nią się nudzić nie będziecie!

Celem zajęć Beyonce Style jest przekazanie choreografii, które tańczy sama Beyonce na teledyskach czy viedoclipach 🙂 Niezwykłe! Stylowe! Widowiskowe! Wszystko to odbędzie się w profesjonalny sposób oraz w przemiłej atmosferze 🙂 Taniec ten bazuje głównie na zmysłowych ruchach bioder, nóg, brzucha i klatki piersiowej.  Ważny jest również sposób zaprezentowania się na parkiecie:
– wyraz twarzy,
– temperament
– kobiecość i..
– sztuka ładnego prezentowania się podczas tańca.

To wszystko i jeszcze więcej tylko w The Cuban Place!

Instruktor: Violetta Pióro

Poziom: OPEN LEVEL

Czas trwania zajęć: 60 min

Start kursu: 7 stycznia 2020 (wtorek, godz. 20:00)